Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. U wielu rodzin wywołuje to panikę i przygnębienie. Czy jest szansa, by przetrwać ten okres i nie zwariować? Metod jest wiele i każdy pewnie ma swoje. Co robi tradycyjna rodzina na miesiąc przed Świętami? Tradycyjna rodzina planuje menu i odświeża stare zeszyty z przepisami rodzinnymi. Jest załamana ilością czynności, które będzie musiała wykonać i głowi się nad logistyką. Dlaczego by w tym gorącym okresie nie ułatwić sobie pracy miernikami PeakTech.

Tester oleju spożywczego PeakTech 5500 – wartość TPM% i temperatura oleju

Urządzenie to zostało opracowane do szybkiego i niezawodnego badania olejów do smażenia w gastronomii, dużych kuchniach ale także dla użytkowników prywatnych.

Ponadto urządzenie to pokazuje temperaturę oleju, dzięki czemu można sprawdzić ustawienia urządzenia i wyświetlacze frytkownicy.

Mierząc wartość TPM (Total Polar Materials) można określić zawartość substancji polarnych, co jest wiarygodnym parametrem charakteryzującym stopień, w jakim starzeje się olej do smażenia w głębokim tłuszczu.

Wilgotnościomierz PeakTech 5200 do drewna opałowego, spiekanego

Ciesz się chłodnymi, zimowymi dniami przy przytulnym kominku! Aby zagwarantować doskonałe wrażenia bez kłopotów z oświetleniem lub silnym dymem, wystarczy miernik wilgotności drewna. PeakTech 5200 niezawodnie mierzy wilgotność drewna opałowego. Oprócz wartości mierzonej, (dobra / zła) wartość jest wyświetlana za pomocą kolorowych diod LED, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę.

Pirometr, kamera termowizyjna na podczerwień PeakTech

PeakTech 5615 to praktyczna kamera termowizyjna z szybkim czujnikiem obrazu 25 Hz do przechwytywania obrazów termicznych, który można ocenić za pomocą dołączonego oprogramowania komputerowego. Sam aparat oferuje 4 palety kolorów, dzięki czemu zapisane obrazy można przekształcić w 14 palet kolorów na komputerze, a także rozbudowane funkcje termografii.

PeakTech 5620 to profesjonalna kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości i szybkim przetworniku obrazu 25 Hz. Oprócz wielu trybów obrazu i palet kolorów, urządzenie może nie tylko robić zdjęcia termiczne, ale także filmy z komentarzem audio. Podstawowymi funkcjami wyboru obrazu i palety kolorów, a także funkcjami termograficznymi. Można również sterować zdalnie za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS.

Listy do Świętego Mikołaja

Od jakiegoś czasu w wielu rodzinach zwyczajem staje się pisanie listu do Świętego Mikołaja. Na początku grudnia każdy z nas robi listę prezentów, o których marzy. Oczywiście jak to zwykle bywa, prezent musi być bardzo, ale to bardzo przydatny. Co rozumiemy pod słowem bardzo przydatny? Przydatne skarpetki, piżama, koszula nocna, ulubione perfumy itd, itd, czyli świąteczna monotonia. Może w tym roku postąpić inaczej, może masz w domu majsterkowicza, który marzy o mierniku lub jakimś przydatnym narzędziu? Poniżej prezentujemy najnowszy katalog mierników PeakTech począwszy od najprostszych do tych naprawdę bardzo zaawansowanych.

 

katalog peaktech 2020

Najnowszy katalog produktów PeakTech

Sprawdź pirometry dostępne w sklepie www.dmtrade.pl

Sprawdź pozostałe wpisy dotyczące mierników na naszym blogu