Poszukując miernika DVB-S2 Combo, błądząc wśród pajęczyny e-sklepów oferujących nam mniej lub bardziej sprawdzone mierniki SAT, na pewno warto pochylić się nad ofertą Polskiego producenta Spacetronik. Co warto podkreślić, marka zdobyła popularność w tej dziedzinie dzięki wysokiej jakości miernikom wśród których można znaleźć np. model STC-33 Combo . Dzisiaj chcemy opisać jednak jego młodszego brata – dokładnie mowa o STC-23.

Miernik Combo SAT Spacetronik STC-23 DVB-S2+T2/C

Miernik STC Combo to miernik wysokiej jakości, który pozwala na szybki i precyzyjny pomiar sygnału satelitarnego, naziemnego oraz kablowego DVB-S/S2/T/T2/C/C2. Niewielkie rozmiary powodują, że urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Jeżeli znacie miernik Linbox WS-6944 lub Findsat VF-6800, to Spacetronik STC-23 mile Was zaskoczy m.in stabilnością działania oraz dodatkowy silikonowym etui zapewniającym stabilny chwyt podczas pracy. W dodatku etui ma ciekawy, charakterystyczny dla marki kolor który zdecydowanie  wyróżnia się z tłumu. Wbudowany kolorowy wyświetlacz 2,4” i przejrzysty interfejs sprawiają, że dokonywanie pomiarów jest niezwykle łatwe. Wewnętrzny akumulator 7,4V 2000 mAh pozwala na ciągłą i nieprzerwaną pracę bez potrzeby dodatkowego ładowania, a dwie ładowarki w zestawie (sieciowa + samochodowa) pozwalają ładować miernik nie tylko w domu ale także w trasie między instalacjami.

Miernik satelitarny combo

Najważniejsze cechy miernika STC-23:

Miernik obsługuje sygnały satelitarne, naziemne oraz kablowe. Wyposażony został w wysokiej jakości kolorowy wświetlacz TFT o przekątnej 2,4″ o którym wspomnieliśmy już wcześniej,  co pozwala na wygodne dokonywanie odczytów. Jeśli chodzi o inne udogodnienia, możemy znaleźć takie elementy jak kompas, dodatkowy procentowy wyświetlacz jakości sygnału. Dzięki funkcji podświetlania przycisków oraz wbudowanej latarce, urządzenie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pogodowych. Istotny dla instalatorów może być również fakt, że w zestawie z urządzeniem można znaleźć nie tylko tradycyjną ładowarkę, ale również samochodową. Dzięki temu możemy naładować urządzenie na przykład podczas dojazdu do klientów. Oprócz tego urządzenie posiada możliwość zasilania anteny DVB-T/T2 – 5V, 12V oraz przejściówkę microUSB – USB która ułatwia aktualizacje oprogramowania.

 

Miernik DVB-S2 DVB-T DVB-C Combo

Specyfikacja techniczna:

– Kolorowy wyświetlacz TFT i LED
– Obsługa standardów: DVB-S / DVB-S2, DVB-T / T2, DVB-C / C2 orazMPEG2 / MPEG4
– Wskazanie błędów BER, MER oraz wsparcie Spectrum
– poziom sygnału wejściowego; -80 ~-20dBm
– Zabezpieczenie przed przepięciem konwertera
– Alarm dźwiękowy wskazuje poziom intensywności sygnału
– Obsługa obrotnicy
– Język OSDktóry posiada kilka języków do wyboru w tym polski
– Obsługa 10 rodzajów koloru interfejsu OSD
– Obsługa DISEQC 1.0 / 1.1 / 1.2 – 22khz
– Zabezpieczenie zwarciowe i wskaźnik LNB
– Dźwiękowe powiadomienie z blokadą sygnału; Wł. / Wył
– Zasilanie: 12v.1A (w komplecie zasilacz oraz ładowarka samochodowa)
– Pojemność akumulatora: 2000mah
– Wyjątkowo długi czas czuwania oraz niskie zużycie energii
– kompas oraz Latarka LED
– Aktualizacja SW przez port Micro USB

Produkty dostępne w sklepie dmtrade.pl

Zobacz pozostałe wpisy na naszym blogu