Kiedy czujemy się źle i chcemy sami sprawdzić czy coś nam dolega, warto zaopatrzyć się w niewielki sprzęt, jakim jest termometr. Rzecz niby mała, jednak jego pomoc może okazać się dla nas bardzo ważna. Jak wiadomo termometr służy do mierzenia temperatury naszego ciała. Warto mieć go w swoim domu, ponieważ może on nam pomóc ze wcześniejszym wykryciem chorób takich jak grypa czy angina, a teraz w tym ciężkim czasie panującej pandemii koronawirusa COVID-19 powinien znaleźć się w każdym domu.  Im wcześniej wykryjemy gorączkę tym lepiej, ponieważ może być ona dla nas i naszych najbliższych bardzo niebezpieczna.

Wybór termometru nie musi stanowić dla nas kłopotu. Nawet najprostszy z nich z pewnością pomoże w chorobie, czy przeziębieniu. Jeśli jednak masz troszkę większe wymagania co do takiego sprzętu lub chcesz używać termometru nie tylko w celu mierzenia temperatury ciała to zachęcamy do dalszej lektury naszego bloga.

Podsumowując, w wielu sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu kluczowa może okazać się pierwsza reakcja. Mierzenie temperatury to naturalna czynność, od której wiele zależy. Możemy w ten sposób stwierdzić, czy konieczna jest wizyta u lekarza, czy też możemy zastosować domowe sposoby leczenia, dlatego każdy z nas powinien mieć takie urządzenie w swoim domu.

Medyczny termometr na podczerwień Yostand YS-ET03

Termometr bezdotykowy Yostand YS-ET03 został specjalnie zaprojektowany do pomiaru temperatury ciała osoby bez względu na temperaturę pokojową. Martwisz się budzeniem lub denerwowaniem dzieci podczas sprawdzania ich temperatury? Ten przydatny bezkontaktowy termometr na podczerwień pomaga sprawdzić temperaturę czoła na odległość, nie przeszkadzając im. Te termometry o jakości medycznej są idealne do pomiaru temperatury dziecka lub osoby dorosłej poprzez sprawdzenie czoła, dzięki bezpiecznej, bezdotykowej konstrukcji lasera. Gdy temperatura w pomieszczeniu jest znacząco różna, termometr na podczerwień powinien być umieszczony w tym pomieszczeniu lub obszarze na 10-15 minut przed użyciem.

termometr

Dwuzakresowe działanie – pomiar ciała i obiektu

Cyfrowy termometr Yostand YS-ET03 jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, dorosłych, niemowląt i starszych. Wspomaga nie tylko szybki i dokładny pomiar temperatury ludzkiego ciała poprzez skierowanie okna detekcji na pozycję czoła lub za uchem, ale jest w stanie zmierzyć temperaturę pomieszczenia lub obiektu.

termometr

Najważniejsze cechy termometru Yostand YS-ET03

– Pamięć 32 odczytów.
– Pomiar jednym przyciskiem, łatwy w obsłudze.
– Automatyczne wyłączenie po 30-40 sekundach.
– Wygodny i szybki pomiar temperatury, wyniki okazują się w ciągu 1 sekundy.
– Funkcja przypomnienia o gorączce, możesz dowolnie ustawić wartość temperatury przypomnienia o gorączce.
– Przełączanie stopni Celsjusza i Fahrenheita,
– Przełączanie pomiaru temperatury obiektu i ciała.
– Elektroniczny pomiar temperatury ciała w podczerwieni, wysoka dokładność, odpowiedni dla niemowląt, dzieci i dorosłych.
– Bezpieczny w użyciu, pomiar w podczerwieni w celu uniknięcia szkód oparów rtęci tradycyjnego termometru, rtęci absorbowanego przez ludzkie ciało.

termometr

 

termometr

Specyfikacja:

– Zakres (tryb powierzchni ciała): 32,0 ° C ~ 42,5 ° C
– Dokładność temperatury: ± 0,2 ° C dla zakresu 36 ° C-39 ° C / ± 0,3 ° C dla zakresu 32 ° C-35,9 ° C / ± 0,3 ° C dla zakresu 39 ° C-42,5 ° C
– Metoda pomiaru: Czoło / Za uchem Bezdotykowy
– Odległość pomiaru: 50 mm – 150 mm
– Czas reakcji: 0,5 sekundy
– Powiadomienie o przekroczeniu zakresu: powiadomienie „Hi C” dla niższej niż 32,0 ° C / powiadomienie „Lo C” dla wyższej niż 42,9 ° C
– Automatyczne wyłączanie: Wyłączanie w ciągu 7 sekund po nieużywaniu
– Temperatura pracy: -10 ° C-50 °
– Zasilanie: 2 x baterie „AAA” (baterie nie są dołączone)

Sprawdź pirometry dostępne w sklepie www.dmtrade.pl

Sprawdź pozostałe wpisy na naszym blogu