Żyjemy w czasach, w których gromadzi się coraz większe ilości danych. Zdjęcia więcej “ważą” niż kiedyś, pliki są coraz to większe, zapisujemy informacje w notatnikach i notatkach na swoim smartfonie. Jak za tym wszystkim nadążyć? Niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadasz – telefon komórkowy, tablet, dron, kamerę akcji czy nawet laptop, możesz zarządzać, przenosić zdjęcia, dokumenty itp. za pomocą karty pamięci oraz odpowiednich czytników. Jaki czytnik kart pamięci wybrać? Wszystko zależy od tego do jakich zastosowań jest nam potrzebny. Chociaż i tu możemy wpaść w pułapkę… Przykładowo początkowo potrzebujemy czytnik aby “przerzucać” zdjęcia z karty pamięci na laptop, z biegiem czasu zmieniamy trochę zdanie i chcemy przenosić zdjęcia z telefonu na kartę pamięci, następnie te same zdjęcia na laptop… Możliwości jest naprawdę sporo! Jeśli miałbym odpowiedzieć w tej chwili na pytanie – jaki czytnik kart kupić? Odpowiedziałbym jednoznacznie – jak najbardziej uniwersalny.

Dlaczego czytnik kart pamięci SPU-CR01 jest taki przydatny?

Większość osób nie zorientowanych w temacie którzy szukają po prostu czytnika kart pamięci, mogą stwierdzić, że…  czytnik to po prostu czytnik i nic nadzwyczajnego w nim nie ma. Może i tak, ale… ( No właśnie, zawsze pojawia się jakieś ale… 😀 ) Warto jednak zainwestować w czytnik kart pamięci który będzie jak najbardziej uniwersalny. Co to znaczy? Przykładowo czytnik SPU-CR01 pozwala na:

  • podłączenie do urządzeń z gniazdem Apple Lightning
  • podłączenie do urządzeń z gniazdem USB
  • podłączenie do urządzeń z gniazdem USB-C
  • podłączenie do urządzeń z gniazdem Micro USB

Nawet jeśli w danym momencie w pełni nie wykorzystamy wszystkich możliwości to kto wie, mogą wkrótce nam się przydać. Uwaga, czytnik obsługuje karty pamięci SD, MicroSD do 256GB!

czytnik kart pamięci z apple lightning

Jak podłączyć kartę pamięci do iPhone’a?

Uniwersalny czytnik kart pamięci SPU-CR01 można bez problemu podłączyć z urządzeniami firmy Apple. Co ciekawe, na rynku jest bardzo niewiele czytników kart pamięci obsługujących te urządzenia. Jedyny minus jest taki, że aby obsłużyć kartę pamięci na urządzeniu z systemem iOS, konieczne jest zainstalowanie dodatkowej aplikacji. Aplikacja i-FleshDevice jest lekka i łatwa w obsłudze. Co ważne, urządzenie samo “prosi” o zainstalowanie aplikacji w chwili podłączenia czytnika do telefonu.

jak podłączyć kartę pamięci do iphone

Funkcje czytnika kart pamięci

Czytnik kart działa w trybie Plug and play i umożliwia zarządzanie wszystkimi możliwymi danymi w każdym kierunku – zarówno z karty na urządzenie jak i z urządzenia na kartę (tworzenie, kopiowanie, edytowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy, otwieranie i wiele innych)  – czyli praktycznie wszystko na co przyjdzie nam ochota 🙂 Podsumowując, jest to najbardziej uniwersalny czytnik kart jaki kiedykolwiek mieliśmy 🙂

 

W celu uzyskania większej ilości informacji technicznych, zapraszam do odwiedzenia naszej strony:

https://dmtrade.pl/p17819,czytnik-kart-pamieci-sd-microsd-4w1-usb-usb-c-lightning-microusb-spu-cr01.html