Po co komu karty pamięci?

Żyjemy w czasach, w których gromadzi się coraz większe ilości danych. Zdjęcia więcej “ważą” niż kiedyś, pliki są coraz to większe, zapisujemy informacje w notatnikach i notatkach na swoim smartfonie. Jak za tym wszystkim nadążyć? Niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadasz – telefon komórkowy, tablet, dron, kamerę akcji czy urządzenia mobilne starszego typu. Karty pamięci Strontium bez problemu je obsługują!

Karty pamięci do 100mb/s

Karty pamięci serii Nitro

Karta pamięci z serii Strontium Nitro zwiększa wrażenia mobilne, zapewniając dodatkową przestrzeń do przechowywania zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości, umożliwiając płynne przechwytywanie i odtwarzanie zawartości Full HD w rozdzielczości 1080p dzięki najnowocześniejszej wydajności.

Karty pamięci serii Nitro Plus

Seria kart pamięci Strontium Nitro Plus zapewnia profesjonalną wydajność i trwałość. Nowe doświadczenia w zakresie karty 4K zaczyna się od 16 GB do 256 GB. Zestaw czytników kart OTG przeniosą Cię w nowe oblicze technologii, w której będziesz miał możliwość podłączenia karty do urządzeń mobilnych. Zestaw z czytnikiem kart typu C może pomieścić 64 GB i 128 GB pamięci.

karty pamięci 64gb

Odporne karty pamięci

Zarówno mobilne karty pamięci Strontium Nitro i Nitro Plus są zaprojektowane do ekstremalnych warunków pracy. Posiadają odporność przed wodą, wstrząsem, magnesem i promieniowaniem X. Dzięki najnowszej technologii 4-Proof firmy Strontium Twoje cenne dane są zawsze w bezpiecznych rękach.

Niezwykle szybkie pendrive ‘y

Pendrive Flash USB Strontium AMMO USB 3.1 to prawdziwa piękność w wytrzymałej obudowie, posiadającą  błyszczące metalowe wykończenie, z wysokiej jakości brelokiem. Strontium AMMO USB 3.1 zawiera zwiększoną prędkość transferu interfejsu USB 3.1. Dzięki temu AMMO USB 3.1 jest idealną opcją do szybkiego przesyłania i przechowywania danych.

Najważniejsze cechu pendrive’ów Strontium

  • Jest modulowany z  bardzo szybką prędkością odczytu 120 MB / s,
  • Napędy Strontium AMMO USB 3.1 (gen 1) oferują przyspieszony transfer danych, który przekracza oczekiwania, a tym samym umożliwia korzystanie z urządzenia i asystenta technicznego.
  • Jest idealny zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i notebooków, ponieważ posiada połączenie USB 3.1 (gen 1) i jest również kompatybilny wstecz z USB 3.0 i 2.0, więc nie musisz się martwić!
  • AMMO USB 3.1 (gen 1) ma pojemność od 16 GB do 128 GB, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca.
  • AMMO USB 3.1 jest niezwykle wygodny w transporcie i obsłudze. Co więcej, ten standardowy dysk USB przenosi i pliki muzyczne, zdjęcia, filmy i inne dane z największą łatwością.

pendrive usb 3.0

Pendrive z serii On the go!

Strontium oferuje napędy USB On-The-Go (napędy OTG), które umożliwiają przesyłanie danych między telefonem a komputerem w drodze. Pojemności zaczynają się od 8 GB a kończą na 128 GB. Napędy są zaprojektowane w sposób odporny na wstrząsy w połączeniu z atrakcyjną, solidną konstrukcją. Napędy Strontium OTG są kompatybilne ze wszystkimi najnowszymi urządzeniami mobilnymi i komputerowymi, bez względu na to, czy jest to USB typu C, micro USB (typ B), czy tradycyjny USB typ-A na komputerze Mac lub PC.

 

Produkty strontium dostępne w sklepie www.warsztatowski.com

Sprawdź wpisy dotyczące najnowszych technologii na naszym blogu