10.0
Score

Pros

  • Łatwa komunikacja
  • Skuteczna ochrona przed atakami
  • wysokiej jakości produkty
  • Dobry stosunek ceny do jakości
  • Dobrze zestrojona aplikacja na telefon

Cons

  • Brak

System alarmowy Maxkin

System alarmowy Maxkin oferuje systemy wideo i sygnalizacji włamania i napadu, począwszy od paneli kontrolnych, kamer, czujników ruchu, czujników dymu, syreny, wiązek podczerwieni, kamery IP, inteligentnych wtyczek technologii Wifi, 3G, GSM, RF315 / 433 / 868MHz lub FHSS …..

systemy alarmowe Maxkin

Mówi Ci to coś? NIE MUSI!

Wystarczy, że przyjmiesz do wiadomości, że kupując alarm MAXKIN zyskujesz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swojego domu za pomocą intuicyjnej, łatwej w obsłudze aplikacji na Twoim telefonie.
Zrobisz w niej wszystko, gdziekolwiek jesteś – masz nie tylko podgląd online, ale i możliwość dwukierunkowej komunikacji audio. Możesz włączać i wyłączać wszelkie funkcje, dodawać urządzenia….jednym słowem Ty jesteś spokojny o swój dom, a on powoli staje się SMART 🙂

system alarmowy Maxkin

A gdyby jakiś nieproszony gość próbował “majstrować” przy centrali alarmu w Twoim domu? Bez obaw – wbudowana w niego czujka natychmiast Cię o tym poinformuje, a kamera pokaże Ci zdziwioną minę kogoś, kto słyszy Twój głos – „Tu jest MAXKIN – nie masz tu czego szukać!”

 

Dlaczego alarm bezprzewodowy firmy Maxkin?

MAXKIN jest przy tym dyskretny – nie rzuca się zbytnio w oczy, czujki i wszystkie inne elementy są niewielkie, wtapiają się w otoczenie…..

A wszystko to BEZPRZEWODOWO!

Namówiłem Cię? To świetnie – nasze MAXKINY czekają 🙂

Jesteś z tych dociekliwych? Zatem wyjaśnię jak to działa…

Do pełnej obsługi systemu wymagana jest sieć WiFi oraz dodatkowo może zostać zastosowana karta SIM do obsługi i powiadomień przez sieć GSM, dzięki czemu system poinformuje nas telefonicznie o alarmie czy  braku zasilania. Największym atutem całego systemu jest aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której mamy nie tylko możliwości uzbrajania, rozbrajania czy włączenia alarmu napadowego SOS, ale także pełen podgląd nagrań z kamery czy też pełną obsługę wszystkich czujek i akcesorii systemu oraz możliwość przypisania 3 numerów SMS, 5 numerów alarmowych i 2 numerów do centrum monitorowania.

system alarmowy Maxkin - zdjęcia aplikacji system alarmowy Maxkin - zdjęcia aplikacji system alarmowy Maxkin - zdjęcia aplikacji

Centrale alarmowe zostały wyposażone w kamerę 1MP FHD z nagrywaniem i funkcją snapshot czujnikiem ruchu, czujką temperatury i wilgnotności. Posiadają również możliwość podłączenia aż do 50 dodatkowych czujek. Ciągłość pracy zapewnia wbudowana bateria podtrzymująca zasilanie do 10 godzin.

Technologia FHSS w alarmach bezprzewodowych

Najważniejszą cechą bezpieczeństwa zastosowaną w systemie jest technologia bezprzewodowa FHSS Spread Spectrum. Jest to 128-bitowa technologia rozpraszania częstotliwości z przeskokiem częstotliwości. Technologia wielokanałowa z rozsiewaniem częstotliwości Technologia Spectrum umożliwia przeskok pomiędzy bezprzewodowymi kanałami częstotliwości, aby zapewnić bezproblemową transmisję bezpiecznej komunikacji między urządzeniami i centralą oraz transmisję danych. Zapewnia ona, że urządzenia są w stanie konsekwentnie komunikować się w razie potrzeby. 128-bitowe szyfrowanie AES zapewnia wyjątkowo wysoki poziom ochrony przed narzędziami analitycznymi i atakami cyfrowymi.

Systemy MAXKIN dostępne są między innymi w sklepie www.dmtrade.pl