Witam ponownie w nowym roku! Nowy rok, a tematyka ta sama – kamery Brinno 😉

Technologia poklatkowa w miejscu pracy


Powyższy film bardzo ciekawie i obrazowo pokazuje jak technologię poklatkową można wykorzystać w miejscu pracy. Z własnego doświadczenia wiem, że strzyżenie psiaka to proces trwający od 2 do 3,5 godziny – zależnie od rozmiarów psa i oczekiwania klientów. Nagrania przyspieszone, tzw. hyperlapse to świetny pomysł na film demonstracyjny czy reklamę. W krótkim czasie można pokazać czym się zajmujemy i jakie są efekty naszej pracy. Przykładem jest salon groomerski, ale równie dobrze może być to pracowania malarska, rzeźbiarska czy jakiekolwiek inne stanowisko pracy stacjonarnej. Nawet w coraz bardziej popularnych stanowiskach pracy “na taśmie” w większych zakładach produkcyjnych, można z wykorzystaniem time lapse pokazać proces produkcji i powstawania gotowego produktu.

Brinno – lider rynku time lapse / hyperlapse / poklatkowego

Nazwy zamienne, podobne, znaczące dokładnie to samo. Jeśli ktoś z Was jest z tematyką na bieżąco to na pewno słyszał o marce Brinno. Niektórzy zarzucają temu producentowi brak w ofercie kamer nagrywających obraz w normalnym tempie, “skoro nagrywa time lapse, to dlaczego nie może też tradycyjnie”. Kamery z serii Brinno TLC jako największą zaletę w swojej specyfikacji uznają długą pracę na bateriach – co daje duży komfort użytkowania sprzętu. Przed zakupem kamery warto taki tryb nagrywania sobie sprawdzić samemu, w tym celu zachęcam do przetestowania nagrywania w trybie hyperlapse w swoich smartfonach – prawie każdy ma teraz taką opcję 🙂

Brinno dostępne w naszym sklepie – DMTrade.pl

W naszej ofercie znajduje się cała oferta producenta, poniżej zamieszczam link do produktów w nowej odsłonie, z nowym podziałem na kategorie (wg. modelu kamery) – każda z nich zawiera kamerę, kamerę w zestawie i zgodne z kamerą akcesoria. Dzięki takiemu zabiegowi, szukanie i dopasowywanie elementów jest prostsze.

https://www.dmtrade.pl/k985,smart-home-kamery-na-baterie-kamery-poklatkowe-brinno.html