Okres wiosenno-letni to czas modernizacji i porządków. Często zmieniamy coś na naszych posesjach, a w ostatnich latach dbamy o bezpieczeństwo własne i naszych bliskich. Dzisiejszy wpis będzie skierowany dla instalatorów monitoringu i sieci CCTV, ale też dla ludzi ciekawych, zainteresowanych możliwościami profesjonalnych mierników i testerów. W tym artykule przejrzymy sześć różnych modeli, ułożonych w kolejności ich możliwości. No to startujemy!

MONITOR SERWISOWY SP-ACTHD435

Najprostszy tester CCTV w naszej ofercie. Szybki podgląd obrazu, dzięki niemu bez problemów sprawdzisz czy kamera jest zamontowana właściwie, co “widzi” jej obiektyw oraz czy sygnał nie jest zakłócany, nie zrywa i nie znika.

https://dmtrade.pl/p8495,monitor-serwisowy-spacetronik-sp-acthd435-4-3.html

MONITOR SERWISOWY SP-ACTHD505

Nieco bardziej rozbudowany poprzedni model testera. Ta wersja posiada 5-calowy wyświetlacz, ma możliwość testowania sieci LAN, oraz może dostarczać zasilanie do kamer. Zarówno ten jak i powyższy monitor serwisowy CCTV obsługują kamery o rozdzielczości do 5 megapixeli.

https://dmtrade.pl/p8497,monitor-serwisowy-spacetronik-sp-acthd505-5.html

MIERNIK SP-IPL43AiO4K

 

Po monitorach serwisowych czas na testery CCTV. Na pierwszy ogień model z 4,3-calowym wyświetlaczem TFT. Urządzenie bazuje na systemie otwartym, wzorowanym na Androidzie, co gwarantuje przyjemną i wygodną obsługę. Oprogramowanie miernika jest spolszczone, więc każdy poradzi sobie z jego obsługą. Wsparcie dla kamer IP, AHD, TVI/CVI. Wbudowany akumulator, zasilacze w zestawie.

https://dmtrade.pl/p12774,specjalistyczny-miernik-ahd-cvi-tvi-sdi-spacetronik-sp-ipl43aio4k-h-265.html

MIERNIK SP-IPL07AiO4K

Kolejny model różni się od poprzednika rozmiarem ekranu. Zamiast 4,3-cala mamy 7-calowy wyświetlacz. Możliwości są identyczne, miernik obsługuje niemal wszystkie kamery dostępne na rynku. Wersja idealna dla instalatorów, którzy wolą większe ekrany, bardziej czytelne menu. W myśl “rozmiar ma znaczenie” 🙂

https://dmtrade.pl/p8496,specjalistyczny-miernik-lan-tester-ip-cctv-spacetronik-sp-ipl07aio4k-h-265.html

MIERNIK SP-IPLT7AiO4K-C

Jednym z ostatnich testerów CCTV jest udoskonalona wersja modelu “niebieskiego” opisanego powyżej. Zwiększono rozdzielczość, zastosowano panel dotykowy Retina (znany z Apple iPhone i iPad). Poprawiono kolory i głębie, oraz ulepszono kąty widzenia. Dodano obsługę kamer z rozdzielczością 4K / 5 megapixeli.

https://dmtrade.pl/p14685,miernik-lan-tester-cctv-spacetronik-sp-iplt7aio4k-c-analog-ahd-ip-tvi-cvi-sdi.html

MIERNIK SP-IPLT7AiO4K-MOVC

Totalnie wszystko posiada z kolei ostatni miernik w naszej ofercie. Oprócz funkcji z modelu powyżej, dodatkowo wyposażono go w:

– multimetr cyfrowy do pomiarów i testów sieci elektrycznej;

– miernik mocy optycznej do prac przy światłowodach;

– wizualny lokalizator uszkodzeń.

https://dmtrade.pl/p14689,miernik-lan-tester-cctv-spacetronik-sp-iplt7aio4k-movc-multimetr-miernik-mocy-optycznej-lokalizator.html

PONIŻEJ TABELA PORÓWNUJĄCA TRZY NAJLEPSZE MODELE Z NASZEJ OFERTY:

https://dmtrade.pl/katalogi/Spacetronik/tab-porow-ipl7.png