Nastał dzień, w którym nasz magazyn zasiliła długo wyczekiwana dostawa kamer bezprzewodowych Reolink. Wszystkie kamery wraz z akcesoriami znów dostępne w naszym sklepie. Z trudami wynikającymi z panującej epidemii przyszło się zmierzyć każdemu z nas. Kamery Reolink są w stanie zapewnić Wam dodatkową ochronę przez potencjalnym zarażeniem COVID-19. Wszystkiego dowiecie się w poniższej publikacji.

Kamery Reolink

Ogranicz kontakt: mów i słuchaj przez kamerę

Przyszło nam się wszystkim zmierzyć z trudami obecnych czasów i panującej epidemii w Polsce i na świecie. Jak się okazuje, kamery Reolink są w stanie zapewnić Wam dodatkowe bezpieczeństwo. W dobie, gdy stacjonarne sklepy są pozamykane, e-commerce ma się wręcz świetnie. Ludzie bez wychodzenia z domu masowo zamawiają wszelakie przedmioty, począwszy od zwykłych zakupów spożywczych.. Ograniczenie kontaktów międzyludzkich jest niezmiernie istotne, gdyż tytułowym koronawirusem możemy zarazić się drogą kropelkową. Każda z kamer posiada wbudowany głośnik i mikrofon. Oznacza to, że możesz mówić przed tą kamerę i wychwytywać dźwięki z obszaru urządzenia. Pozwoli Ci to na komunikację np. kurierem, listonoszem, bez konieczności otwierania drzwi podczas wizyty. Jest to również idealne narzędzie do odstraszania potencjalnych włamywaczy. Ponadto mamy możliwość nagrania wiadomości głosowej i odtworzenia jej po wykryciu ruchu przed detektor.

Reolink to znacznie więcej

reolink

Jeśli szukasz zewnętrznej kamery, którą zamontujesz sam, nie będziesz musiał przeciągać żadnych kabli i ingerować w strukturę budynku, a ponadto będziesz mógł sprawować zdalną kontrolę, a także uzyskać nieprzerwane zasilanie wykorzystując energię słoneczną ( lub możliwość pracy na tzw. kabelku lub akumulatorze) – bingo – kamery Reolink z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Nie wiercisz, nie dorabiasz gniazd, nie tracisz czasu. Jedyny wymóg to zasięg sieci Wi-Fi w miejscu, gdzie znajdować ma się urządzenie. Wyjątkiem jest Reolink Go, która działa w oparciu o sieć komórkową 3G/4G LTE. Wszystkie kamery Reolink z naszej oferty są kompatybilne z panelem słonecznym Reolink.

Zarówno Argus 2, Argus Eco, Argus PT & Go to kamery o rozdzielczości 1080P Full HD. Dzięki zaawansowanej technologii Starlight (matryca CMOS – wszystkie modele oprócz Argus Eco), urządzenia zapewniają nagrania wysokiej jakości w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Zarówno w pełnym świetle dziennym, jak i w nocy (do 9-10 m), nawet gdy nie występuje żadne oświetlenie, możesz zobaczyć cenne detale wizualne do identyfikacji ludzi, pojazdów i innych obiektów. Szeroki kąt widzenia nie pozwoli niczego przegapić. Gdy zostanie wykryty ruch, kamera szybko się “obudzi”, aby natychmiast wysyłać Ci powiadomienia aplikacji lub powiadomienia e-mail. W tym samym czasie zostanie włączona syrena lub uaktywni się nagranie głosowe, aby skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza. Możesz dostosować czas wykrycia ruchu dla danego dnia i godzin (harmonogram) oraz czułość (odległość detekcji), aby zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów.

Zdalne zarządzanie gdziekolwiek i kiedykolwiek

Zarządzaj każdą z kamer Reolink w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że zainstalujesz na swojego smartfona lub komputer darmową aplikację (kompatybilność z systemami iOS, Android, Windows & Mac). O możliwościach wynikających z używania dedykowanej aplikacji dowiecie się tutaj.


Sprawdź poszczególne modele w naszym sklepie: Argus 2, Argus Eco, Argus PT, Reolink Go, Panel słoneczny Reolink