Dlaczego wypełniacze powietrzne?

Jak dobrze wiecie, towar podczas transportu nie zawsze jest należycie traktowany. Rzut paczką – nowa dyscyplina wśród kurierów. Może brzmi to nieco żartobliwie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę zapotrzebowanie na wysyłkę w dzisiejszych czasach i ilość przerzucanych paczek przez sortownie i magazyny – inaczej być nie może. Dlatego stosuje się wypełniacze do paczek, które wypełniają puste przestrzenie w kartonie i chronią towar przed potencjalnymi uszkodzeniami, unieruchamiając go.

wypełniacze powietrzne

Jest wiele różnych rozwiązań wypełniania na rynku, my w stu procentach stawiamy na wypełniacze powietrzne i mamy dla Was konkretne argumenty, o których dowiecie się zaglądając do naszej wcześniejszej publikacji – tutaj.

Spacetronik SPA-M2

Tytułowe urządzenie to nowoczesne rozwiązanie do produkcji wypełniaczy powietrznych. SPA-M2 to zdecydowanie ekologiczny sposób na zabezpieczenie i przechowywanie wszystkich towarów. Dzięki tej maszynie wytworzysz wypełniacze powietrzne w ilości dostosowanej do własnych potrzeb. Materiał eksploatacyjny na poduszki/maty stanowi 1% już gotowych, wypełnionych powietrzem wypełniaczy, dlatego dzięki tej maszynie maksymalnie oszczędzasz przestrzeń magazynową. Urządzenie jest zasilane napięciem 230V.

head spam2

12 metrów na minutę – tyle i w takim czasie maszyna jest w stanie wypełnić powietrzem i zgrzać. Jest to wystarczająca szybkość, by sprawnie zaopatrzyć się w potrzebną ilość.

Niewielkie rozmiary (495mm x 280 mm x 360 mm) i masa (6,2 kg) powodują, że przy minimalnym wysiłku możesz zabrać maszynę tam, gdzie będzie ona potrzebna. Najprościej mówiąc – wytwarzaj swoje wypełniacze w miejscu, gdzie będą używane, bez konieczności produkcji mat/poduszek na tak zwaną “górkę”. Obsługa 8 różnych poduszek powietrznych pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego materiału do swoich potrzeb.

 

Dzięki wbudowanemu wielofunkcyjnemu panelowi sterowania, dostosujesz temperaturę powietrza, prędkość i zarządzisz ilością wytwarzanych poduszek. SPA-M2 i jego nieskomplikowana konstrukcja, czynią urządzenie łatwym w obsłudze i instalacji. 

 

 

Maszyna wypełniacz powietrza Spacetronik SPA-M2 dostępna jest w sklepach DMTrade.pl oraz air.spacetronik.eu w cenie 2 390 PLN. Istnieje także możliwość dzierżawy urządzenia.


Sprawdźcie niżej umieszczone poglądowe wideo, pokazujące pracę maszyny.