Wzmacniacz wielozakresowy Spaun MBV 430 NFI

Profesjonalny wzmacniacz DVB-T w Twoim domu

Prezentujemy dziś wzmacniacz typu wielozakresowego do użytku domowego

spaun mbv 430 nfi

Wzmacniacze telewizji naziemnej a dokładnie sygnału naziemnego czyli DVB-T/T2, DAB+, FM dzielimy na następujące wersje:

  • tradycyjne – to wzmacniacze z wejściem sygnału zsumowanego np. z anten typu COMBO gdzie mamy odbiór sygnału DVB-T/T2 UHF + VHF i Radiowego z daną liczbą wyjść np. dwa wyjścia , cztery itd…, sygnał posiada stałe wzmocnienie sygnału lub w niektórych modelach potencjometry do regulacji wzmocnienia w całym zakresie częstotliwości.wzmacniacz spa-vu28x4lte

 

  • wielozakresowe – tutaj już znacząca różnica ponieważ wzmacniacze posiadają już kilka wejść na każde pasmo osobne, jak w niżej zaprezentowanym modelu Spaun MBV 430 NFI widzimy, dwa wejścia UHF np. na dwa różne nadajniki, wejście VHF na kanały z MUX-8 i cyfrowy sygnał radiowy DAB+ oraz wejście radiowe FM+. Tutaj już duża zaleta ponieważ każdy sygnał z osobna wzmacniamy potencjometrami co oczywiście nie spowoduje nam przesterowania i zakłóceń sygnału.spaun mbv 430 nfi
  • wzmacniacze cyfrowe wielozakresowe – to nic innego jak wzmacniacze sterowane cyfrowo o bardzo dużych możliwościach gdzie oprócz wejść na każde pasmo możemy nawet wzmocnić każdy kanał osobno i dodatkowo go przetworzyć czy przenieś. Wzmacniacze tego typu dedykowane na bardzo duże instalacje gdzie wymagany jest automatycznie utrzymywany poziom sygnału.

 

johansson 6700

 

spaun nagłówek

Spaun MBV 430 NFI – Niemiecka jakość

Spaun MBV 430 NFI to wzmacniacz wielozakresowy o dużej względnej szerokości pasma wzmacniania, wynoszącej co najmniej od kilku do kilkudziesięciu MHz. MBV to wzmacniacz sygnału telewizyjnego do systemów telewizji naziemnej i radiowej. Urządzenie znajduje główne zastosowanie w instalacjach domowych. Interfejs posiada 4 wejście (2x UHF, 1x VHF, 1x FM) i 1 wyjście zsumowanego sygnału które oczywiście możemy wpiąć w instalacje lub podłączyć kilka, kilkanaście odbiorników.
Wzmacniacz charakteryzuje się tym że zawiera osobne regulacje dla wszystkich zakresów częstotliwości. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w zasilanie 5V pierwszego toru UHF.

Specyfikacja wzmacniacza wielozakresowego Spaun MBV 430

Specyfikacja techniczna mbv 430 nf

Zadbaj o sygnał naziemny w swoim domu dzięki wzmacniaczowi Spaun MBV 430

Spaun mbv 430 NFI

Ciesz się wysokim poziomem jakości i siły sygnału

Wzmacniacz do zakupienia w DMTrade:

https://www.dmtrade.pl/p16598,wzmacniacz-wielozakresowy-spaun-mbv-430-nfi-0-5v-4we-1wy.html