Anteny kampingowe panelowe Selfsat to idealne rozwiązanie dla osób lubiących być w ruchu. Antenę można zamontować np. przy samochodzie ciężarowym, campingach, jachtach itp.  Selfsat CAMP 38 jest pierwszą na świecie płaską anteną satelitarną z ręcznym sterowaniem 3 -osiowy do optymalnego dopasowania . Płaska konstrukcja anteny pozwala na niepozorną instalację w przyczepie kempingowej lub domu. Po zainstalowaniu, antena może być dostosowana do żądanego satelity dzięki łatwej obsłudze ręcznej. Unikalne sterowanie w 3-osiach pozwalają na dokładne ustawienie anteny. W odróżnieniu od tradycyjnych anten satelitarnych Selfsat Camp jest praktycznie wzrokowo niezauważalny ze względu na jego prostokątny i płaski kształt. To sprawia, że montaż w przyczepie kempingowej lub kamperze jest łatwy i przyjemny, a zarazem nie zajmuje dużo miejsca.

Anteny kampingowe Selfsat CAMP – rodzaje

Anteny panelowe CAMP – Podział ze względu na rozmiar

Anteny te różnią się specyfikacją która w głównej mierze wpływa na  jakość odbioru sygnału w trudniej dostępnych miejscach. CAMP 58 radzi sobie znacznie lepiej z wyszukiwaniem satelit dzięki większemu zyskowi anteny oraz większym wymiarom. Dla mniej wymagających użytkowników, sygnał z anteny CAMP 38 będzie jednak zadowalający.

– ANTENA PANELOWA SELFSAT CAMP 38

Anteny campingowe selfsat camp 38 specyfikacja

– ANTENA PANELOWA SELFSAT CAMP 58

Anteny campingowe selfsat camp 58 specyfikacja

Anteny panelowe CAMP – Podział ze względu na uchwyt

Antena kampingowa Selfsat CAMP zarówno 38 jak i 58 dostępne są w dwóch wariantach. Jedna pozwala na zamontowanie anteny na pojeździe. jest to rozwiązanie wygodne, ponieważ cała instalacja jest już podłączona, wystarczy tylko odpowiednie ustawić antenę w kierunku satelity z której chcemy skorzystać i… gotowe!

Selfsat Camp antena panelowa kampingowa

Drugim rozwiązaniem jest antena wraz z dołączonym statywem tripod. Jest to fajna alternatywa montażu, nie wymagająca inwazyjnych rozwiązań Poprzednie rozwiązanie może być trochę uciążliwe – zreguły nie obejdzie się bez dziury w dachu, a nie każdy lubi robić takie eksperymenty, zwłaszcza, gdy samochód, kamper lub inny środek komunikacji z którego chcemy odbierać telewizje to oczko w głowie właściciela 🙂 Minusem tego typu rozwiązania jest potrzeba podłączenia instalacji praktycznie za każdym razem od początki.

antena panelowa selfsat tripod 38 camp

ANTENA PŁASKA SELFSAT TRAVELER KIT TK30D

Niewielkich wymiarów antena Selfsat Traveller Kit H30D wyróżna się przede wszystkim szczupłym i atrakcyjnym wyglądem. Czy to w domu, czy poza, jest tak samo skuteczna w odbiorze sygnału. Antena płaska jest idealna do zastosowań mobilnych, poprzez szybki i łatwy montaż i demontaż. Antena ma taką samą moc jak konwencjonalne anteny o średnicy 60cm. Z antenie Selfsat, masz wszystko, czego potrzebujesz do satelitarnej podróży. Selfsat H30D z przyssawką do montażu na płaskiej powierzchni (np. okno, okap, itp.). Dodatkowo można ją postawić na płaskiej powierzchni lub przykręcić do masztu, rury itp.

antena zestaw podróżny selfsat traveler kit

Zestaw Traveller Kit zawiera: Antenę Selfsat Traveller H30D, zintegrowany pojedynczy LNB, stojak, mocowanie na maszt, przyssawkę, śruby mocujące, kompas, wytrzymały futerał.

Najważniejsze cechy anteny H30D:
– zysk anteny – 33,7 dBi
– antena w trzech wersjach LNB: Single, Twin, Quad
– wymiary 517 x 277 x 58 mm
– waga 4,5 kg

Dla wymagających… Anteny kampingowe automatyczne SNIPE 3

Kempingowa antena satelitarna SNIPE 3 jest idealnym towarzyszem wypraw po całej Europie. Pozwala na odbiór ulubionych stacji radiowych i telewizyjnych. Wysokość anteny po złożeniu jest niewielka, co jest jej wielką zaletą. Dzięki temu można ją zamontować również na bardzo wysokim pojeździe. Antenę można zamontować na stałe lub każdorazowo ustawiać w dowolnym miejscu. Zwarta konstrukcja zajmuje mało miejsca, idealna do montażu na dachu samochodu. Antena automatycznie ustawia się w nowym miejscu po naciśnięciu jednego przycisku dzięki zintegrowanemu modułowi GPS oraz elektronicznie sterowanemu napędowi anteny. Przez odbiornik GPS, dane GPS są gromadzone i analizowane.

Anteny kampingowe automatyczne SelfSat Snipe 3

Zalety nowego SNIPE 3 w porównaniu do poprzedniego SNIPE:
– nowa obudowa (mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia podczas przenoszenia),
– ulepszony system blokowania z pozycji startowej,
– bezpieczniejsza i lepsza przyczepność podczas jazdy,
– odlew aluminium ,
– jakość transmisji została znacznie poprawiona,
– nowy silnik (stosunek mocy 18:1) lepszy moment obrotowy i mniejszy hałas
– nowy kontroler (pamięć do 12 satelit),
– Wsparcie dla DiSEqC 1.0 / 1.1
– Automatyczne cofanie do pozycji HOME po uruchomieniu pojazdu
– port USB w kontrolerze (możliwość aktualizacji z pamięci przenośnej)

 

Sprawdź produkty firmy Selfsat w sklepie warsztatowski.com > KLIK

Sprawdź pozostałe wpisy dotyczące anten na naszym blogu.