Nowość dekodery APEBOX w naszej ofercie!

Miło nam poinformować że wzbogaciliśmy naszą bogatą już ofertę dekoderów o kolejne, tym razem to producent APEBOX z nowymi modelami: APEBOX S2 , APEBOX C2 Combo oraz APEBOX C2 4K !

Pierwszy na rynku tuner 4K UHD w tak dobrej cenie !

APEBOX C2 4K – na szczególna uwagę z pewnością zasługuje jak w nazwie dekodera obsługiwana rozdzielczość 4K czyli 2160p. Co nam daje niepowtarzalną jakość wyświetlanego obrazu na swoim telewizorze.

Co do wyposażenia, producenta zainstalował w dekoderze dwie głowice a więc mamy do czynienia z tunerem typy Combo.

Głowica satelitarna DVB-S2X oraz druga hybrydowa, naziemna DVB-T/T2 i kablowa DVB-C. Pełne wsparcie telewizji internetowej IPTV dzięki Stalker oraz Xtream. Poza tym to uniwersalny czytnik kart, funkcja Fast Scan.

Dodatkowo pełna obsługa protokołów client oraz serwer.

Dwa porty USB dają nam możliwość korzystania jednocześnie z adaptera Wifi oraz nagrywanie ulubionych programów na pamięć zewnętrzną. Streaming na urządzeniach mobilnych dzięki BIG2SMALL ciesz się telewizją z swojego dekodera na smartfonie lub tablecie.

APEBOX  S2 i C2 to niezwykle łatwe w obsłudze tunery oferujące zdecydowanie łatwiejsze poruszanie się po interfejsie niż tunery Linux itp.

Jak tu nie docenić dekoderów Apebox, skoro oba modele posiadają obsługę nowej kompresji. Mowa tu oczywiście o H.265 HEVC  co daje nam wyższą rozdzielczości wyświetlanego obrazu – większa rozdzielczość to więcej informacji jakie możemy odczytać z zarejestrowanego obrazu.

APEBOX S2 – bardzo prosty w obsłudze dekoder satelitarny z obsługa IPTV, dodatkowo z wbudowanymi funkcjami multimedialnym po podłączeniu do internetu przewodowo lub bezprzewodowo.

Największy PLUS to znakomita jakość obrazu Full HD 1080p z H.265.

Dwa porty USB dają nam możliwość korzystania jednocześnie z adaptera Wifi oraz nagrywanie ulubionych programów na pamięć zewnętrzną.

Streaming na urządzeniach mobilnych dzięki BIG2SMALL ciesz się telewizją z swojego dekodera na smartfonie lub tablecie. Dostęp do ustawień typu client oraz serwer.

Apebox C2 – to troszkę większy brat dekodera opisanego w skrócie wyżej ponieważ posiada dodatkowo zainstalowaną drugą głowicę: Hybrydową czyli naziemna + kablowa. Reszta funkcji oczywiście taka sama.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie bardzo wysokiej jakości pilota do obsługi dekoderów.

Pilot został wykonany jakościowo bardzo dobrze mamy tu na uwadze zastosowanie materiałów wykonania a sama obsługa i manewrowanie ustawieniami w dekoderach jest bardzo przyjemne.

Nie zawsze przed zakupem możemy zobaczyć jak wygląda menu, funkcje dekodera itd…

– główne menu zarządzania wyszukiwaniem kanałów i ustawieniami anteny: wybór satelity, ustawienia diseqc itd…
– Funkcja FastScan wyszukiwanie kanałów i sortowanie według operatorów: Canal+ (nc+), Cyfrowy Polsat
Oprócz tego funkcja obsługuje takie platformy jak: Meo, Nos, Movistar+, Canal+, Bis FR, Fransat, TNTSAT, SFR, TeleSat, Canal Digital,
Joyne, Sky Deutchland, Kabelkiosk, HD+, ZDF Vision, ORF, Austriasat, OrangeSat, Digitv, Skyling Czech, Viasat, Freesat, Intelsat, Rai, TivuSat.

– ustawienia uniwersalnego czytnika kart: informacje o karcie, system kodowania, Keys Editor
Czytnik jest uniwersalny bez problemu działa z kartami nie parowanymi takimi jak np. Canal+ (karta cameleon), TNK, SmartHD, Karty XXX itd…
– internetowe centrum multimedialne: YouTube, YouPorn, Pogoda, RSS.

– konfiguracja ustawień S.settings zwany funkcją SHARING:

– ustawienia Client i Server:

– obsługa protokołów Client: NewCamd, CCCamd, Mgcamd, gscamd, camd35, cs378x, Nasscamd, Mscamd,

– obsługa protokołów Homecamd: Homeshare 1.0 oraz Homeshare 2.0:

– IPTV  telewizja internetowa dostępna dzięki wbudowanym aplikacją: STALKER oraz XTREAM.

Wysoka jakość w parze z niską ceną?

W przypadku APEBOX jest to możliwe, ponieważ mamy tutaj do czynienia z naprawdę bardzo dobrym sprzętem o sporych możliwościach. Nie ma się tutaj czego wstydzić od parametrów technicznych po samą jakość wykonania! Model 4K w takiej cenie z obsługą tak naprawdę prawie wszystkiego co potrzebne do oglądania telewizji  zasługuje na szczególna uwagę.

Wszystkie modele dekoderów dostępne oczywiście w  naszej ofercie:

https://www.dmtrade.pl/p14937,apebox-c2-4k-uhd-combo-dvb-s2x-ms-dvb-t2-c-h-265-iptv.html

https://www.dmtrade.pl/p14868,apebox-c2-combo-dvb-s2-dvb-t2-c-h-265-iptv.html

https://www.dmtrade.pl/p14867,apebox-s2-dvb-s2-h-265-iptv.html