Transmiter HDMI Spacetronik SPH-SC100Eco

Cytując klasyka “Król powrócił, ma się zdrów…”, albo “Król jest tylko jeden…”, śmiało mogę przypisać te słowa do naszego transmitera HDMI. W swojej klasie cenowej nie ma nic lepszego na rynku! Ten transmiter zapewnia bezstratny przesył sygnału HDMI na odległość do 100 metrów w przestrzeni otwartej, oczywiście może on ulec zmniejszeniu gdy po drodze występują ściany lub inne urządzenia pracujące w technologii radiowej. Szczególnie należy zwrócić uwagę na pracę np. routerów, access pointów, w paśmie Wi-Fi 2,4GHz.

Jak to działa? Obraz i dźwięk bez kabla?!

Może wydawać się to dziwne, ale przesyłanie sygnału HDMI technologią radiową jest banalnie proste. Kupując u nas produkt Spacetronik SPH-SC100Eco, w opakowaniu otrzymujesz: nadajnik i odbiornik, dwa zasilacze oraz przekaźniki podczerwieni. Powyżej prezentuję schemat przykładowej instalacji:

1. Do nadajnika (z oznaczeniem TX/transmiter) podłączamy zasilacz oraz za pomocą kabla HDMI (brak w zestawie) dowolne urządzenie, np. dekoder, konsolę, odtwarzacz multimediów;

2. Przy telewizorze/monitorze, umieszczamy odbiornik (z oznaczeniem RX/receiver) i łączymy te elementy za pomocą kabla HDMI (brak w zestawie)

3. Urządzenia samoczynnie nawiążą ze sobą połączenie, nie musimy nic konfigurować ani parować.

Nasz transmiter zyskuje popularność!

W ostatnim czasie, transmiter SPH-SC100Eco zyskał dużą popularność na świecie. Duża międzynarodowa korporacja zakupiła dla swojego klienta kilka tysięcy sztuk tych urządzeń. Nie ukrywam, że zaistniała sytuacja miała wpływ na zmianę ceny transmitera, co jest dobrą informacją dla osób, które jeszcze nie nabyły swojego egzemplarza!

Na tle konkurencji – wygrywa ceną i… jedną drobnostką techniczną!

W naszych sklepach mamy kilka modeli do bezprzewodowego przesyłu sygnału HDMI, ale SPH-SC100Eco jest wśród nich “rodzynkiem”. Duży zasięg, i brak blokady DHCP przed strumieniowaniem! Poniżej tabelka porównawcza naszego autorstwa:

OFERTA ZAKUPU W NASZYCH SKLEPACH:

– DMTrade: https://dmtrade.pl/p9653,bezprzewodowy-transmiter-hdmi-spacetronik-sph-sc100eco.html

– Warsztatowski: https://warsztatowski.com/pl/p/Bezprz.-transmitter-HDMI-Spacetronik-SPH-SC100ECO/20903