Mam przyjemność przedstawić kolejny już wzmacniacz szerokopasmowy z rodziny ALCAD. Znajduje on zastosowanie, gdy posiadasz już istniejącą instalację, którą chcesz rozbudować lub tworzysz całkowicie nową. W poniższej publikacji więcej szczegółów.

Wzmacniacz szerokopasmowy Alcad CA-770

Tym razem jest to wzmacniacz szerokopasmowy z możliwością podpięcia aż sześciu anten. Są to: 1xBI/FM, 1xBIII/DAB, 3xUHF, 1xSAT oraz zsumowaniem wszystkich sygnałów w jedno wyjście. Tak dobrany zestaw wejść antenowych pozwala stosować wzmacniacz w zbiorczych instalacjach. Znajdzie on zastosowanie w budynkach wielorodzinnych, rezydencjach, hotelach, pensjonatach, domach wypoczynkowych, szkołach, szpitalach, itp.  Dzięki zastosowaniu filtrów CA-770 kompatybilny jest z transmisją sygnałów telefonii komórkowej w pasmach LTE700 i LTE800.  Możliwość regulacji każdego wejścia osobno za pomocą potencjometrów pozwala na idealne dostarczenie sygnału wyjściowego. Dodatkową bardzo ważną cechą jest posiadanie przełącznika napięcia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie automatycznie zasilić Pasmo SAT jak i do 5 przedwzmacniaczy w torze naziemno-radiowym.

wzmacniacz szerokopasmowy Alcad CA-770

Alcad kładzie nacisk przede wszystkim na prostotę swego sprzętu. Niewątpliwie wzmacniacz antenowy Alcad CA-770 jest tego przykładem. Wszystko co potrzebne do typowej instalacji budynkowej znajduje się w jednym urządzeniu. Nie ma potrzeby kupowania osobno wzmacniacza, sumatora, zwrotnicy itp. Reasumując całość, jedno urządzenie powoduje szybszą i prostszą instalację.

Wzmacniacz Alcad

Obudowa wzmacniacza budynkowego Alcad CA-770 jak i wszelkie elementy służące do podłączenia kabli wykonane ze znalu. Stop ten zapewnia wysokie ekranowanie. Złącza podłączeniowe znajdują się u dołu wzmacniacza co znacznie ułatwia instalację.

Przykładowy schemat użycia wzmacniacza Alcad CA-770

wzmacniacz szerokopasmowy ca-770 schemat instalacji

Wzmacniacz szerokopasmowy Alcad CA-770 – specyfikacja techniczna

wzmacniacz szerokopasmowy alcad CA-770 specyfikacja

Wzmacniacz dostępny na naszej stronie dmtrade.pl

Na naszym blogu również kilka słów o innych wzmacniaczach.

Instrukcja obsługi producenta dostępna jest tutaj.