Aplikacja Signal Supervisor do kontroli wzmacniaczy HiBoost

https://dmtrade.pl/katalogi/hiboost/hiway5s/9.jpg

Signal Supervisor konfiguracja i monitorowanie wzmacniacza – dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej sam ustawisz wzmacniacz, nie potrzebujesz do tego żadnego dodatkowego miernika sygnału.

Do czego służy aplikacja Signal Supervisor ?

Wzmacniacze sygnału HiBoost są obsługiwane za pośrednictwem darmowej aplikacji producenta – Signal Supervisor. Kontroluj swój wzmacniacz bezpośrednio z telefonu lub tabletu w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja pomoże Ci bezproblemowo przejść przez instalację wzmacniacza, dzięki wbudowanemu przewodnikowi. Ponadto znajdziesz najlepszą pozycję dla anteny zewnętrznej za pomocą profesjonalnego miernika sygnału i będziesz informowany o stanie wydajności urządzenia, otrzymując powiadomienia push na swój telefon. Bezpłatna aplikacja dostępna jest na system iOS (App Store) oraz Android (Google Play)

Zalety Signal Supervisor

– Monitoruj i konfiguruj wzmacniacz w dowolnym miejscu i czasie
– Sprawdź siłę sygnału, aby znaleźć najlepszą pozycję dla anteny zewnętrznej i sprawdź poziom wzmocnienia sygnału komórkowego
– Uzyskaj szczegółowe informacje na temat swojej sieci komórkowej, nadajnika, operatora itp.
– Udostępnij swoje urządzenie inżynierowi w celu uzyskania pomocy

Aplikacja do pobrania: tutaj

Jak poprawnie zainstalować wzmacniacz HiBoost oraz co najważniejsze jak dokonać prawidłowych ustawień anteny dla zapewnienia najlepszego odbioru sygnału przekonaj się na poniższym filmie:

Każdy wzmacniacz działa prawidłowo tylko wtedy kiedy zostanie prawidłowo zainstalowany, oprócz tego anteny dostarczające sygnał do samego wzmacniacza są w najlepszym położeniu czyli dostarczają sygnał na najwyższym poziomie.

Poniżej zamieszczamy instrukcję do konfiguracji aplikacji mobilnej Signal Supervisor która nas oprowadzi krok po kroku po konfiguracji, zarządzaniu wzmacniaczem i parametrach odbioru sygnału:

Jeżeli nie masz wzmacniacza a chcesz poprawić odbiór sygnału, czy to chodzi o sygnał GSM do rozmów telefonicznych czy może zależy Tobie na lepszym odbiorze internetu LTE a teraz widzisz jakie to łatwe w instalacji i ustawieniach do których nie potrzebujesz specjalistyczno sprzętu tylko wystarczy smartfon, polecamy wzmacniacze profesjonale producenta HiBoost z naszej oferty, które dostępne są w naszym sklepie internetowym: www.dmtrade.pl