Przenośny wzmacniacz głosu

Dlaczego przewodnicy, nauczyciele i konferansjerzy zwykle decydują się na wzmacniacz głosu? Twoja praca opiera się głównie na mówieniu? Pewnie doskonale są Ci znane problemy z tego wynikające- ból gardła, łamanie się głosu, chrypka itp. Niezwykle ważna jest w tym przypadku profilaktyka i dbanie o narząd mowy. Niestety czasami nie jest to wystarczające, gdy trzeba całymi dniami pracować na podwyższonym tonie. W takich przypadkach pomocny okazuje się być wzmacniacz głosu.

mobilny wzmacniacz głosu dla przewodnika

Wzmacniacz głosu- jak to działa?

Wzmacniacz głosu jest stosunkowo prostym urządzeniem dającym spore możliwości. Zestaw zwykle składa się z mikrofonu oraz kompaktowego głośnika. Wbudowany akumulator oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie jest mobilne. Można je stosować zarówno w klasie jak i na wycieczkach, konferencjach, wykładach, zajęciach fitness, prezentacjach itp. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ponieważ jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy podpiąć mikrofon, wybrać odpowiedni tryb i ustawić poziom głośności.

wzmacniacz głosu dla nauczyciela prezent

Przenośny wzmacniacz głosu- funkcje i zastosowanie

Przenośny wzmacniacz jest bardzo często stosowany przez przewodników turystycznych. W miejskim hałasie musieliby oni krzyczeć, by grupa turystów ich usłyszała. Jednak dodatkowe funkcje sprawiają, że głośnik to także świetne rozwiązanie w edukacji. Problem z głosem dotyka wielu nauczycieli, którzy całymi dniami muszą “przekrzykiwać” liczną grupę dzieciaków. Z takim urządzeniem można mówić spokojnym tonem, a ostatnie ławki i tak będą doskonale wszystko słyszeć. Wzmacniacze posiadają gniazdo USB i slot kart Micro SD– to pozwala podłączyć pendrivea, z którego puścimy muzykę lub materiały dydaktyczne. Taka opcja jest szczególnie przydatna przy nauce języków obcych- funkcja wzmocnienia głosu i odtwarzania utworów działają jednocześnie. Połączenie mowy z muzyką sprawdzi się podczas zajęć fitness, np. instruktor jogi może swobodnie prowadzić zajęcia pokazując w tym czasie figury. Dodatkowym udogodnieniem jest port AUX (jack 3,5mm)- to pozwala na używania urządzenia jak zwykłego głośnika komputera, lub telefonu. To nie koniec udogodnień! Zestaw działa także jako dyktafon. Jest to dobra opcja, gdy istnieje potrzeba powtarzania różnych kwestii. Poszczególne modele posiadają też dodatkowe funkcje, o których za chwilę.

Najważniejsze zalety wzmacniacza głosu:

Mobilność
Ergonomiczna konstrukcja i niewielkie rozmiar (wielkości dłoni) sprawiają, że ten mały kompaktowy wzmacniacz jest bardzo mobilny. Możesz przymocować go do pasa za pomocą klipsa lub dzięki zastosowaniu dwóch ergonomicznych uchwytów powiesić praktycznie wszędzie. Podwójny uchwyt: na pasek od spodni lub smycz na szyję.

Wbudowana bateria litowa 4000 mAh
Pełen czas użytkowania to 38 godzin, co jest wystarczające na kilka dni pracy. Bezprzewodowy mikrofon zapewnia użytkownikowi pełen komfort pracy. Urządzenie jest ładowane za pośrednictwem dołączonego kabla USB C.

Wszechstronność
Urządzenie obsługuje karty pamięci i nośniki pamięci USB, np. pendrive. Może powtarzać pojedynczy utwór, zapętlać cały album i przełączać utwory. Urządzenie posiada wejście audio AUX 3,5 mm, co pozwala na zastosowanie wzmacniacza głosu jako głośnik komputera lub głośnik mobilny np. do telefonu komórkowego. Idealne narzędzie pracy dla nauczyciela, trenera, piosenkarza, przewodnika. Sprawdzi się idealnie w każdych warunkach – podczas profesjonalnego szkolenia, treningu lub wycieczki szkolnej. Dodatkowo ten model posiada funkcję nagrywania, dzięki czemu może działać jak dyktafon.

Wysoka jakość wykonania
Mikrofon nagłowny posiada wzmocniony sznurkiem kabla długości 1m. Dzięki niemu użytkownik ma wolne ręce. Wyświetlacz jest czytelny i ułatwia nawigację oraz obsługę urządzenia. Gumowe przyciski wystają poza obrys urządzenia, co również przekłada się na łatwość użytkowania. Przy odrobinie wprawy można działać bez patrzenia na wzmacniacz.

spacetronik wzmacniacz głosu

Seria wzmacniaczy głosu Spacetronik SP-VA

SP-VA11: Model z wbudowanym modułem FM- w wolnej chwili można posłuchać swojego ulubionego radia- więcej szczegółów
SP-VA21: To urządzenie posiada nowszy chipset, dzięki któremu dźwięk jest bardziej wyraźny- więcej szczegółów
SP-VA22: Oprócz nowego chipseta ten model posiada także moduł UHF i jest w zestawie z nadajnikiem. Dzięki temu mikrofon może działać bezprzewodowo- można odejść od głośnika do 40m. Nadajnik obsługuje także dźwięk z telefonu, komputera itp.- więcej szczegółów

przenośny wzmacniacz głosu dla nauczyciela głośnik z mikrofonem megafon