Witam, w te wietrzne środowe przedpołudnie. Wieje strasznie, a ludzie po ulicach chodzą z telefonami w rękach. I nie chcę tutaj nikogo ganić, tylko ostrzegam, że telefon może wypaść z dłoni, a z ratunkiem przybywają etui Ghostek. Nie są to takie zwykłe silikonowe etui, to są obudowy o niepowtarzalnym designie i wysokiej odporności na uderzenia. Dlatego jak wieje to zachęcam do zakupu! 🙂

Rozdział I – WIĘCEJ

Nowa dostawa to zapełnienie magazynu, w ofercie mamy ponad dwadzieścia modeli etui! około czterech lub pięciu kolorów w każdym z nich! Dedykowanych dla około czterdziestu modeli telefonów! Co daje nam łącznie ponad czterysta pozycji magazynowych dostępnych od ręki u nas, na magazynie w Polsce!

Nie będę w tym wpisie wymieniał ponownie jakie serie obudów sa dostępne, bo to już było. A skoro było to dobrze je znacie, a jak je znacie to bym Was zanudził 🙂 Przypomnę tylko, że serii jest aż sześć, a w tym: jedna wodoodporna, jedna pancerna, jedna typu portfel i trzy typu plecki!

Znalezione obrazy dla zapytania: ghostek banner

Rozdział II – TANIEJ

Nowa dostawa etui Ghostek to też nowe ceny – niższe ceny! Wszystko dlatego, że mamy kolejny rok (ależ ten czas leci…) i będą nowe modele dla nowych urządzeń. Dlatego wiele dostępnych u nas obudów potaniało (sprawdźcie sami)! Pisząc tego bloga jestem na świeżo po premierze najnowszych “galaktyk” od Samsunga (Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra) i od razu zapewniam, Ghostek już szykuje do nas dostawę plecków i pokrowców wodoodpornych dla tych smartfonów 🙂

W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych etui zabezpieczających topowe urządzenia najpopularniejszych producentów:
– Apple: od iPhone 6 do iPhone 11 Pro Max
– Samsung: od Galaxy S8 do (niebawem) Galaxy S20 Ultra
– LG, Motorola, Google Pixel itp.

Znalezione obrazy dla zapytania: ghostek banner

Rozdział III – LEPIEJ

To takie podsumowanie wpisu, zwiększyliśmy stany magazynowe i obniżyliśmy ceny. Mamy dostępne niemal wszystkie obudowy we wszystkich kolorach i nasza oferta rośnie. Więc jednym słowem, jest “LEPIEJ”, a ja się w tym wpisie z Wami żegnam, zapraszam do naszego sklepu www.DMTrade.pl i zachęcam do zakupów etui od Ghostek (można sortować kolorem i modelem smartfona):

https://www.dmtrade.pl/k2362,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek.html