Powiedz lustereczko przecie, ile ma Spacetronik nowych biurek w ofercie? Tak, to kolejny post z cyklu “Niekończące się nowości Spacetronika”. Biurka Moris, które powinny być już Wam znane, dołączają do oferty w kolejnym, trzecim wariancie. Więcej szczegółów poniżej.

Moris Spacetronik bambus

Spacetronik Moris – ekonomiczne biurka elektryczne dla każdego

Długo szukaliśmy rozwiązania kompromisowego. Nie pozbawiać biurka ciekawych możliwości i zachować przystępną cenę. Taki jest Moris w najnowszym wariancie. Dotyczy to modeli SPE-O131BB, SPE-O131BD, SPE-O131BW, SPE-O131GB, SPE-O131GD, SPE-O131GL, SPE-O131WB, SPE-O131WD, SPE-O131WW oraz SPE-O131WT z bambusowym blatem.

moris

Zmieniaj pozycję – pracuj na siedząco i stojąco

Z ergonomicznym biurkiem elektrycznym Twoje miejsce pracy stanie się hybrydowe. W przypadku gdy stwierdzisz, że siedzenie staje się uciążliwe, zmień pozycję siedzącą na stojącą, a biurko zrobi to razem z Tobą.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik Moris

Kilka słów o parametrach technicznych

Konstrukcja biurka Moris została wyposażona w jeden silnik, który pozwala na zmianę wysokości blatu w zakresie 77 cm – 122 cm i w tempie 25 mm/s. Regulowane biurko posiada blat o rozmiarach 118 cm x 60 cm x 2 cm MDF. (Model Spacetronik SPE-O131WT posiada bambusowy pulpit). Maksymalna nośność biurka wynosi 80 kg. Zainstalowana w blacie przelotka kablowa pozwola zachować ład i porządek wśród przewodów na biurku. Zmiana wysokości nie powinna nam zakłócić pracy, bądź nauki (<52 dB). Ponadto każdy model posiada system antykolizyjny.

Spacetronik Moris

Zaawansowany kontroler sterowania z zapamiętywaniem pozycji

Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości. Regulacja jest niezwykle intuicyjna. Dzięki 4 programowalnym przyciskom możesz zapisać swoje ulubione pozycje i wrócić do każdej z nich poprzez jedno kliknięcie, np. wtedy gdy chcesz pracować na stojąco. Aktualna wysokość ergonomicznego biurka jest pokazywana na wyświetlaczu. Funkcja blokady pozwoli skutecznie zabezpieczyć biurko przed dziećmi.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik Moris

Innowacyjny system antykolizyjny

Biurko z regulowaną wysokością posiada technologię antykolizyjną. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

Gdzie kupić biurko elektryczne Spacetronik Moris?

Wszystkie modele dostępne są w sklepie DMTrade.pl