Witajcie, tym razem temat inny, nieco bardziej informacyjnie niż typowo o produktach z oferty. W naszej ofercie, od kwietnia bieżącego roku, posiadamy nagrywarkę/grabber Spacetronik SP-HVG04. Produkt ten przyjął się bardzo dobrze wśród osób robiących zakupy on-line w Polsce. Na tyle dobrze, że inni sprzedawcy wykorzystują nasze oznaczenie modelowe, aby promować swoje towary, gorzej wykonane, z gorszych podzespołów, a tylko wyglądające bardzo podobnie z zewnątrz. Dlatego my, dystrybutor marki Spacetronik, wychodzimy naprzeciw podróbkom, od teraz, nasza nagrywarka posiada swoje, dedykowane, zaprojektowane przez nas opakowanie:

Podróbkom – stanowcze NIE!

W najpopularniejszym serwisie zakupowym w Polsce, aż roi się od podróbek, inni sprzedający celowo używają w nazwach ofert, w opisach frazy “HVG04” – żerując w ten sposób na naszej ciężkiej pracy i sukcesie naszego produktu. Powyżej zamieszczam zdjęcie opakowania grabbera SP-HVG04, tak właśnie wygląda oryginalny produkt, najlepszy w swojej klasie i w swojej półce cenowej. Nasz zespół grafików stanął na wysokości zadania, pudełko idealnie komponuje się z kolorystyką brandu Spacetronik.

HVG04 – tylko od Spacetronik!

Dlatego, jeśli nie chcecie problemów posprzedażowych, w przypadku uszkodzenia urządzenia cenicie sobie szybki serwis towarów, uważacie, że pomoc techniczna telefoniczna lub mailowa to coś co jest niezbędne – to pamiętajcie, że grabber Spacetronik SP-HVG04 jest TYLKO JEDEN!

Więcej o urządzeniu…

Dla przypomnienia możliwości sprzętowych, poniżej wycinek z karty produktowej:

“Nagrywarka HDMI Spacetronik SP-HVG04 to urządzenie pozwalające na nagrywanie z zewnętrznych źródeł po kablu HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości na dysk twardy komputera PC. Co ważne do nagrywania jest potrzebny komputer z systemem Windows (7/8/10), nagrywanie odbywa się przez program OBS Studio (link do programu poniżej). Nagrywarka świetnie współpracowała z każdym źródłem (które nie ma zabezpieczeń DHCP przed nagrywaniem) – od komputera, przez odtwarzacze multimedialne filmów, dekodery i tunery telewizyjne oraz konsole do gier.

To doskonałe narzędzie dla użytkowników dekoderów płatnych platform wyposażonych w twardy dysk. Dzięki nagrywarce nagrania z twardego dysku takiego dekodera można w formie nieszyfrowanej (czysty MPEG4, format .flv). Nagrywany materiał zapisywany jest na dysku twardym komputera PC w domyślnym folderze Wideo. Nagrywanie rozpoczynamy i kończymy w programie OBS Studio. Co ciekawe, urządzenie może służyć jako konwerter HDMI na USB – idealnie może sprawdzić się w podróży, np. gdy chcemy podłączyć dekoder do laptopa.

Przykładowy schemat podłączenia:

Jak podłączyć nagrywarkę SP-HVG04:

1. Podłącz przewód HDMI z urządzenia wyjściowego (tuner SAT, konsola, PC).
2. Podłącz urządzenie do komputera.
3. Skonfiguruj ustawienia systemu i programu według instrukcji z pudełka lub opisu produktu.

Najważniejsze cechy grabbera:

– Obsługa maksymalnej rozdzielczości wejściowej 3840×2160 @ 30 Hz;
– Obsługa maksymalnej rozdzielczości wyjściowej 1920×1080 @ 30 Hz;
– Współpraca ze standardowymi kablami HDMI
– Obsługa programów np.: VLC, OBS, Acap itp .;
– Kompatybilność z Windows, Android i MacOS;
– Zgodny ze standardem USB Video i Audio – UVC i UAC;
– Urządzenie nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza oraz jest kompaktowe i przenośne.

Gdzie kupić oryginalny model?

I na koniec zamieszczam linki do naszych ofert z ORYGINALNYM urządzeniem:

– w naszym sklepie internetowym www.DMTrade.pl (dostawa gratis od 200 zł brutto):

https://dmtrade.pl/p17668,grabber-nagrywarka-hdmi-spacetronik-sp-hvg04-do-pc-usb.html

– w oficjalnym sklepie marki Spacetronik w Allegro.pl (dostawa SMART! od 40 zł brutto):

https://allegro.pl/oferta/grabber-nagrywarka-hdmi-spacetronik-sp-hvg04-do-pc-9338714532