Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać czym są mediaporty blatowe… Jeśli jednak z tłumu słuchaczy zapytanych czy trzeba wyjaśniać jak działają wspomniane gniazda blatowe, choć jedna osoba podniosłaby rękę – służę pomocą. Mediaporty można określić jako zespół przyłączy umożliwiający szybkie podłączenie kabli oraz urządzeń bez konieczności schylania się, odsuwania mebli oraz uniknięcia jakichkolwiek innych problemów związanych z dojściem do standardowych gniazd elektrycznych. Dodatkowo zastosowanie gniazd blatowych jest estetyczne i znacznie poprawia komfort pracy. Co ciekawe, mediaporty są coraz częściej używane nie tylko w blatach biurek, ale również w blatach kuchennych, sofach oraz w innych, coraz ciekawszych miejscach. Mediaporty możemy podzielić na ręcznie oraz elektrycznie otwierane gniazda blatowe. Dzisiaj zajmiemy się tymi drugimi.

Mediaport elektrycznie otwierany

Czym właściwie różni się elektrycznie otwierane gniazdo blatowe od ręcznie otwieranego mediaportu? Właściwie to jedynie – lub aż! przyciskami do otwierania i zamykania mediaportu. Czy warto dopłacać do tego bajeranckiego, zahaczającego o luksus gadżetu?

Gniazdo blatowe Spacetronik

Myśle, że warto, szczególnie jeśli zestawimy to z wysokiej jakości aluminiową obudową, elegancko wkomponowanej ładowarce indukcyjnej oraz solidnymi gniazdami. Można to zobaczyć na przykładzie jednego z naszych mediaportów elektrycznie otwieranych – SPS-E25. Do wyboru mamy dwa mediaporty o tej samej funkcjonalności lecz różnych kolorach – czarnym lub srebrnym.

Ładowarka indukcyjna

Elektryczne gniazdo blatowe obrotowe Spacetronik SPS-E25S i

SPS-E25B

Elektryczny mediaport Spacetronik SPS-E25S oraz SPS-E25B to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w sklepach, salonach sprzedaży, salach konferencyjnych, biurach, a także w domu. Jedno naciśnięcie przycisku, a gniazda płynnie się odkryją. Wykonany z aluminium i wysokiej jakości komponentów. Produkt jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń w biurkach, blatach i stołach, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, zapewniając dostęp do gniazd. Mediaport został wyposażony w 2 gniazda 110-250 V (typ French), podwójną ładowarkę USB, gniazdo HDMI 2.0, USB 3.0 oraz ładowarkę indukcyjną, dzięki której bez użycia kabli naładujesz swoje urządzenie mobilne.

Mediaport powerport blatowy Spacetronik Ergoline

Film prezentujący mediaport:

Elegancki i nowoczesny design

Seria mediaportów Spacetronik wyróżnia się niebalanym designem, który sprosta potrzebom nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. Wykonany z dbałością o każdy detal, mediaport idealnie wkomponuje się w stanowisko pracy, wnętrzne salonu sprzedaży, bądź salę konferencyjną.

Łatwa instalacja

Montaż elektrycznego obrotowego gniazda blatowego jest bardzo łatwy.

1. Wytnij otwór o odpowiednich wymiarach.
2. Umieść mediaport w otworze i przykręć go.
3. Zastosuj dołączone śruby i przykręć w taki sposób, aby gniazdo zostało unieruchomione (po jednej na stronę, po przekątnej).

Prosty montaż mediaportu

Poznaj więcej produktów z serii Spacetronik Ergoline

Spacetronik Ergoline to seria specjalnie wyselekcjonowanych produktów, dzięki którym praca stanie się efektywniejsza, prostsza, a jej wydajność zdecydowanie wzrośnie. W ofercie znajdziecie elektryczne stelaże z regulacją wysokości, biurka gamingowe, biurka elektryczne, podstawki Sit-Stand, mediaporty, uchwyty komputerowe, a także szereg akcesoriów. Odwiedź naszą dedykowaną stronę www.ergoline.spacetronik.eu
i poznaj Spacetronik Ergoline!

Sprawdź inne wpisy dotyczące komfortu pracy: https://blog.spacetronik.eu/category/komfort-pracy/