Plątanina kabli (wręcz dżungla) pod biurkiem i nieład na blacie to czynniki, które często doprowadzają nas do irytacji. Stosy kartek, wieczne poszukiwania potrzebnych dokumentów… na biurku zaczyna brakować miejsca, w rezultacie normalne funkcjonowanie i praca jest niemożliwa. Jest na to lek. Akcesoria z serii ERGOLINE, które przekształcą Twoje stanowisko na jeszcze bardziej ergonomiczne.

Kable pod kontrolą czyli koniec plątaniny pod biurkiem

Organizer kabli SPK-520

Organizer na kable

Po pierwsze, jak większość dotychczasowego asortymentu z serii ERGOLINE występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym (SPK-520B), szarym (SPK-520G) oraz białym (SPK-520W). Produkt bardzo prosty, ale jakże skuteczny. Organizacja miejsca pracy jest niezwykle istotna (zwłaszcza jeśli jesteśmy nerwowymi osobami). Organizer to akcesorium do biurka, które trzyma kable w jednym miejscu. Otwarta konstrukcja powoduje, że jest odpowiednia cyrkulacja i przewody nie przegrzewają się oraz są wolne od kurzu. To także ułatwienie, gdy będziemy chcieli dołożyć lub usunąć kable.

Cyrkulacja powietrza w organizerze kabli Spacetronik Ergoline SPK-520Montaż na taśmy? A skądże. SPK-520 jest z definicji solidnym uchwytem kablowym z odpowiednią formą montażu na krawędzi blatu. Wystarczy sześć śrub i dwie części do złożenia, co oznacza, że montaż jest banalny. Jeśli macie zwierzaki w domu, albo małe dzieci to z pewnością plączące się kable zawsze budziły w Was niepokój. Takie cudo z pewnością zwiększy bezpieczeństwo i zmniejszy ryzyko przegryzienia okablowania przez Waszego ukochanego pupila.

Organizer kabli pod biurko Spacetronik Ergoline

Cechy produktu

– Materiał: Niepalny metal
– Wymiary: 500 mm x 120 mm x 90 mm
– Kolor: szary (dostępny także w kolorze białym i czarnym)
– Wymaga prostego montażu
– Zestaw zawiera elementy montażowe
– Nieodpowiednie dla szklanych blatów

Praktyczny mebel dla każdego stanowiska biurowego

Szafka kontenerek pod biurko ERGOLINE SPC-130

szafka kontenerek

Dobrze zorganizowana przestrzeń w biurze to absolutne must be. Na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań jeśli chodzi o meble, my proponujemy mobilny kontenerek pod biurko. Wszelkie dokumenty i artykuły biurowe trafiają właśnie tam. Wszystko co potrzebne na wyciągnięcie dłoni. Fajne zastosowanie zarówna dla domowego biura, jak i firmy. Garść konkretów. Kontenerek został wykonany ze stali malowanej proszkowo, co przekłada się na wyjątkową wytrzymałość i stabilność. Prosty, klasyczny design – szafka będzie pasować dosłownie wszędzie. Została wyposażona w centralny zamek, który zabezpiecza wszystkie 3 szuflady jednocześnie (no i oczywiście ich cenną zawartość).

Wbudowany zamek z kluczem

Głęboka, wysoka dolna szuflada może pomieścić dokumenty o rozmiarze A4, F4, Letter i Legal. Możesz również dostosować przestrzeń wg własnych potrzeb, dzięki modułowej ściance przedziałowej. Jedna z mniejszych szuflad posiada piórnik na artykuły piśmiennicze. Dzięki zintegrowanym kółkom można ją w łatwy sposób przemieszczać. Szafka jest prawie gotowa do użycia, wystarczy, że zamontujesz kółka (nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi). Wymiary szafki: 38 cm x 50 cm x 60 cm. Nośność do 120 kg, czyli jeśli nie zamykacie licznika na wadze, to spokojnie możecie sobie na niej spocząć.

Szafka pod biurko Spacetronik Ergoline

Cechy produktu

– Materiał: Wysokiej jakości stal
– Maks. dopuszczalna nośność: 120 kg
– Wymiary: 38 cm x 50 cm x 60 cm
– Kolor: czarny (dostępny także w kolorze białym i szarym)
– Wstępnie zmontowany
– Zestaw zawiera pięć kółek
– Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady
– Trzy pojemne szuflady

Zainteresowały Cię nowości od Spacetronik Ergoline?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!