Automatyczne anteny satelitarne na samochody ciężarowe, campery, oraz kemping Selfsat SNIPE 4

Kolejna generacja bardzo popularnych anten automatycznych od producenta SELFSAT

Antena występuje w wersji z konwerterem LNB Single dla jednego dekodera satelitarnego i w wersji z konwerterem Twin dla dwóch dekoderów lub jednego typu PVR z obsługą dwóch kanałów naraz.

NOWOŚĆ – anteny tym razem sterowane za pomocą pilota BT lub aplikacji na smartfon z iOS i Android!

Aplikacja do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.selfsat.satconnect&hl=de

W porównaniu do wcześniejszych modeli z serii Snipe 2 czy 3 postanowiono zmienić kontrolę nad anteną, wymiary, gabaryty oraz zysk pozostał ten sam, jak w wcześniejszych modelach. Główna zmiana to zupełnie nowy kontroler. Duży kontroler zamieniono na mały moduł IP, który komunikuje się bezprzewodowo z pilotem z zestawu lub smartfonem z aplikacją. Daje nam możliwość sterowania anteną bez konieczności podchodzenia do kontrolera.

Bardzo duża wygoda – zaoszczędzony czas na ustawianiu anteny, nie potrzebne żadne mierniki wskaźniki itd., antena ustawia się sama!

Antena satelitarna ustawia się w pełni automatycznie za pomocą sygnału GPS do żądanego wybranego satelity np. Hotbird 13, czy Astra 19.2. Dzięki płaskiej konstrukcji antena może być idealnie umieszczona na przyczepie kempingowej lub dachu samochodu ciężarowego. Mimo niewielkich rozmiarów antena odbiera obraz w wysokiej najlepszej jakości.

Duży zasięg działania!

Idealna dla dekoderów z polskich platform takich jak: Canal+, Cyfrowy Polsat, Telewizja na Karte, Smart HD itd…

Zabierz swoją ulubioną telewizję w podróż:)

Podróżuj z anteną i ciesz się odbiorem ulubionej telewizji!

Bardzo duże zastosowanie

Antena przeznaczona głównie do podróżowania, poza tym ze oczywiście możne być zamontowana na stałe na dachu kamera, tira, możemy z nią podróżować wszędzie, jest niewielka, pakowana w solidną walizkę, a więc możemy ją wrzucić do bagażnikach i zabrać ze sobą:)

Instalacja Plug and Play

Wystarczy połączyć antenę z kontrolerem i dekoderem kablem koncentrycznym z zestawu, podłączyć do zasilania w samochodzie czy kamperze, wybrać za pomocą aplikacji czy pilota satelitę, na którego antena ma się ustawić, poczekać kilka sekund i gotowe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą anten automatycznych:

https://www.dmtrade.pl/k1040,tv-sat-instalacje-anteny-anteny-satelitarne-anteny-automatyczne-panelowe.html