Niewygodne stanowisko pracy? Stand-Up!

spe114

Poznajcie Spacetronik SPE114Eelektryczny, regulowany stelaż biurkowy, dzięki któremu Twoje miejsce pracy stanie się bardziej ergonomiczne. Jak mogliście się dowiedzieć w jednym z naszych poprzednich postów na blogu (link: http://blog.spacetronik.eu/producenci/spacetronik/niewygodne-stanowisko-pracy-stand-up) ergonomia w pracy jest niezwykle istotna i ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Jedno naduszenie przycisku i Twoje elektryczne biurko – stanowisko pracy unosi się ku górze nawet o 500 mm, gdyż zakres regulacji stelaża posiada przedział 710-1210mm.

przełącznik sterujący stelażem spe114e

Hybrydowe stanowisko jako panaceum?

Zegar godzin, ile człowiek czasu spędza siedzac

Moim zdaniem zdecydowanie. Siedzisz od 3 godzin nieustannie przy komputerze i Twój kręgosłup wyraźnie mówi, że ma dosyć. Wtedy wstajesz.. i pracujesz dalej. Proste i genialne. Regulacja stanowiska pracy daje poczucie komfortu i możliwość dopasowania indywidualnych potrzeb pracownika. Za dyskomfortem stoi  nieefektywność. Jeśli nic Ci nie doskwiera z tytułu stałego siedzenia, wówczas możesz się lepiej skupić na wykonywanych czynnościach, a co za tym idzie pracujesz efektywniej. Choć jest to jeszcze dosyć nowatorskie rozwiązanie, to można z pewnością stwierdzić, że elektryczne biurko to mebel przyszłości. Coraz to więcej firm decyduje się na zastąpienie klasycznego biurka nowym, ergonomicznym odpowiednikiem.

Dobry wybór

SPE114E jest ekonomicznym wariantem w całej gamie produktów Spacetronik Ergoline, jednak gdy przyjrzymy mu się bliżej, widzimy, że nie brakuje mu żadnej istotnej cechy, które posiadają inne, droższe modele. Ten produkt jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie stosunek ceny do jakości. Do oferty Spacetronik stelaż trafił w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym i białym. SPE114E także posiada oprogramowanie zabezpieczające, w tym automatyczne wykrywanie awarii & system kontroli. Jego nowoczesny design i dostępność trzech kolorów pozwoli Ci idealnie wkomponować biurko w wystrój Twojego pomieszczenia/biura.

warianty kolorystyczne spacetronik spe114

Możesz dobrać blat o rozmiarach, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Dzięki rozsuwanej belce konstrukcja SPE114E pozwala na dobór blatu o długości od 900mm do 1400mm i szerokości od 500 do 700mm.

Najważniejsze cechy produktu

  • posiada prosty elektryczny przełącznik z regulacją GÓRA/DÓŁ
  • konstrukcja 2-kolumnowa
  • wbudowany silnik, który pozwala na stałą szybkość unoszenia w granicach 25mm/s
  • zakres regulacji 500mm (710-1210mm)
  • pozwala na udźwig do 70 kg
  • możliwe rozmiary blatu: szerokość 500-700mm, długość 900-1400mm
  • cicha praca silnika nieprzekraczająca 50dB
  • przekrój nogi stelaża: 50x80mm (zew.), 45x75mm (wew.)

Pełna specyfikacja produktu dostępna TUTAJ.
Instrukcja obsługi i montażu do pobrania TUTAJ.